Uczniowie szkół z województwa śląskiego zostali nagrodzeni w konkursie fotograficznym "Eko za Euro" organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


25 czerwca w Kinoteatrze Rialto w Katowicach, zastępca prezesa WFOŚiGW Adam Liwochowski uroczyście wręczył nagrody laureatom konkursu fotograficznego pn. „Eko za Euro”, zorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

W kwietniu ogłoszono konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa śląskiego na najlepsze fotografie miejsc dokumentujących realizację inwestycji związanych z programem Infrastruktura i Środowisko. Jury oceniało nadesłane prace, które – zgodnie z regulaminem - dotyczyły 14 zadań, dla których katowicki Fundusz jest Instytucją Wdrażającą POIiŚ.


 

 

Przyznano dwa wyróżnienia oraz trzy nagrody dla uczestniczących w tej foto- rywalizacji uczniów oraz nagrodę specjalną dla nauczyciela – opiekuna.

Nagrody otrzymali:

  • I nagroda (netbook) dla Moniki Niewiadomskiej, praca pt. „Lustro prawdy”, VIII LO w Katowicach;
  • II nagroda (tablet) dla Katarzyny Wędrzyk, praca pt. „Czyste wzgórza”, Gimnazjum nr 3 w Tychach;
  • III nagroda (cyfrowy aparat fotograficzny) dla Pauliny Szaroty, praca pt. „EURO dla kaczki”, ZSTiO 3 Chorzów;
  • Nagroda specjalną dla nauczyciela dla Aleksandry Bojarskiej (opiekun laureatki I nagrody);
  • Wyróżnienie (plecak na sprzęt foto) dla Marcina Zmudy, praca pt. „Nasza przyszłość w zgodzie z naturą”, VIII LO w Katowicach;
  • Wyróżnienie (plecak na sprzęt foto) dla Macieja Kowala, praca pt. „Oczyszczony staw”, Gimnazjum nr 11 w Gliwicach.

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach".

 

------------------------------------------------------------------------------

Polecamy również: Dobiega końca budowa zbiornika w Krzanowicach [WIDEO]


Dobiega końca budowa zbiornika w Krzanowicach opublikowane przez raciborz_com_pl